Про нас

Приватний садок Позняки

Робота з дітьми це покликання

Ми зрозуміли, що найголовніша якість в людині, якій ви довірили свою дитину – це любов!


2019 – рік відкриття приватного садочка "Фарби" на Позняках

Мы – молодий, приватний дитячий садок. Можна сказати сімейний, домашнього типу. Як і ви, ми були в такому ж положенні коли дитину необхідно реєструвати в державний садок відразу ж після народження і отримання Свідоцтва. Але і це не гарантує, що ви потрапите в садок.

До того ж ми зіткнулися з реаліями наших державних садів. Це і не здатні працювати з дітьми вихователі, і побори з батьківськими комітетами, і жахливе харчування, та й багато ще чого, в тому числі і безвідповідальність, що підштовхнуло нас на думку створити свій власний, приватний дитячий садок де дітям було б комфортно і приємно перебувати, а вам – спокійно за вашу дитину.

Ми приймаємо діток з віку від 2 до 6 років. Графік роботи дитячого домашнього садка з 8:00 до 19:00 з Пн - Пт, так само є можливість залишати дітей на пів дня (з 9:00 до 13:00 або з 15:00 до 19:00) або погодинна оплата.


Наша команда

Ми буквально вирвали з державних садків вихователів, які в таких закладах вкрай рідко зустріти, які люблять дітей і свою роботу. Цих вихователів ми перевірили на власних дітях. Ви можете довірити своїх чад нашим улюбленим працівникам і ваша дитина подружиться дуже швидко.

Вхователі

Олена
Ірина

Адміністрація

Віталій
Раїса
Спостерігайте онлайн
ONLINE КАМЕРА

Спостерігайте онлайн

Ми встановили камеру в ігровій кімнаті, щоб ви могли в будь-який час, підключившись зі свого смартфона, побачити як грає і чим займається ваш малюк. Онлайн камера буде доступна вам по індивідуальному логіну.