Програми

Для діток від 2 до 3 років гра є основним способом пізнання навколишнього світу, тому нові знання, подані ним в ігровій формі, засвоюються краще за все в цьому віці.

Ми навчимо Вашу дитину самостійно мислити, міркувати аналізувати і порівнювати різні явища і предмети, а також розвинемо інтелектуальні можливості Вашого малюка.

Ми навчимо Вашу дитину спілкуватися з однолітками і дорослими. Програма з підготовки до школи включає такі розділи, як математика, логіка. Заняття проводяться по 30 хвилин.

У нашому меню і улюблені дітками сирничкі, і парові котлетки з індички і суфле з курочки, пісні супчики та багато іншого. Розмір порції відповідає нормі споживання дитиною їжі за один прийом. 

День в нашому саду розписаний так, що в першій половині діти щодня отримують основні освітні заняття, що вимагають концентрації, а в другій половині дня проходять ігри на моторику, розважальні ігри, розвиток рухової активності.

Усі батьки хочуть допомогти своїй дитині швидше адаптуватися. Для цього необхідно створити обстановку і режим, що допомагають дитині легше звикнути до нового незнайомого життя в дитячому садку.

Спостерігайте онлайн
ONLINE КАМЕРА

Спостерігайте онлайн

Ми встановили камеру в ігровій кімнаті, щоб ви могли в будь-який час, підключившись зі свого смартфона, побачити як грає і чим займається ваш малюк. Онлайн камера буде доступна вам по індивідуальному логіну.